IMG 20170717 WA0019
TYP: HALA MAGAZYNOWA
SZEROKOŚĆ:  12 m
 DŁUGOŚĆ:  25 m
WYSOKOŚĆ:  4,5 m
 POSZYCIE BOCZNE: BLACHA TRAPEZOWA
POSZYCIE DACHOWE:

PLANDEKA

 

 

Klient zamówił halę jako magazyn na wyroby metalowe. Oferta firmy Hale Carlo obejmowała halę o wymiarach 12m szerokości i 25 długości. Dodatkowo staloa konstrukcja hali z dwuteownika IPE spełnia pełne obciążenie śniegowe 90 kg/m2. Dach wykoanny z plandeki w kolorze białym oraz blacha trapezowa na ścianach zabezpiecza materiały przed niepowołanym dostępem i warunkami atmosferycznymi. Największym wymaganiem klienta była brama przesuwna o wymiarach 6 metrów szerokości w świetle, co nasza firma spełniła montując bramę na prowadnicy po zewnętrznej stronie hali wychodzącą nieznacznie poza lico hali.

WSZYSTKO Z JEDNEJ RĘKI

Posiadamy swój dział projektantów. Posiadamy własne ekipy montażowe, Posiadamy swój sprzęt do montażu hal

DOŚWIADCZENIE I KNOW HOW

HALE CARLO może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w budowaniu hal. Państwa hala powstaje dzięki wiedzy i zaangażowaniu ponad 50 wykwalifikowanych pracowników . Możesz zaufać firmie HALE CARLO – ekspertowi w dziedzinie uzyskiwania dodatkowej przestrzeni.

SPRZEDANE HALE ROCZNIE

Hale Carlo produkuje rocznie i sprzedaje ponad 100 hal.

WYNAJEM HAL MAGAZYNOWYCH I EVENTOWYCH

W ciągłym wynajmie mamy ponad 50.000 m2. Bardzo różne zastosowania hal: magazynowe, produkcyjne, imprezowe.

CERTYFIKOWANA TECHNOLOGIA SPAWANIA

Hale Carlo pracuje wyłącznie według certyfikowanych procesów spawalniczych. Ponadto produkcja znajduje się pod stałą kontrolą i nadzorem wykwalifikowanych inżynierów. W HALE CARLO opieramy się na normach DIN EN 1090-1 i DIN EN 1090-2 do EXC 3.

NIEZAWODNA OCHRONA PRZED KOROZJĄ

Stalowe konstrukcje HALE CARLO standardowo są cynkowane ogniowo, tak aby zapewnić maksymalną ochronę przed korozją. Cynkowanie ogniowe przez długi czas chroni stal przed rdzą. Zależy nam na trwałosci naszych konstrukcji.

KONTAKT

kontakt menager
Mateusz Kunert
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: mk@halecarlo.pl


FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

copyright © Hale Carlo 2018

Search